Registracija  |  Naujienų prenumerata   |  Karjera  
 
 
 

 
Paleistas naujos kartos portalas skoniogidas.lt patalpinta: 2015.07.28
Liepos 16 diena laikome oficialiu naujo portalo skoniogidas.lt gimtadieniu. Tą dieną sutvarkėme pagrindines problemines vietas bei įdėjome pirmą komercinę reklamą.

Skoniogidas.lt tai portalas padarytas ant visiškai naujos platformos kuria numatoma pakeisti esamą kitų portalų platformą. Pirmasis naujos platformos projektas padarytas vien tik su straipsnių talpinimo moduliu.

Portalas išsiskiria naujovišku dizainu, patogiu informacijos radimu. Vidiniam naudojimui sukurta labai patogi administravimo panelė. Taip pat Iš karto kurti įrankiai, kad administruoti galėtų ir eiliniai lankytojai.

Portalui vystyti panaudotas visai naujas principas kai jis į interneto erdvę paleidžiamas pilnai sukomplektuotu turiniu. Skoniogidas.lt iš karto turi apie 2600 originalių, IKS grupei priklausančių receptų. Portalo rėmėjas, kuris jame dominuoja , gauna portalą kuris tolygus nuosavam kuriamam portalui, tik už gerokai mažesnę kainą.
spausdinti   |   persiųsti

Vytenio g. 9, Vilnius, Lithuania
Phone: +370 2 333 102
E-mail: info@iks.lt
 
Pateikta informacija negali būti publikuojama viešai ar naudojama komerciniais tikslais be UAB „Interaktyviosios komunikacijos sprendimai“ raštiško sutikimo.
Plačiau apie informacijos publikavimą kitose žiniasklaidos priemonėse...