Registracija  |  Naujienų prenumerata   |  Karjera  
 
 
 

 

Tapti kompanija savo srities lydere ne tik Lietuvos, bet ir pasauliniu mastu. Būti novatoriškais ir gerbiamais savo srities specialistais. Sukurti geras salygas darbuotojų tobulėjimui ir užtikrinti savo darbuotojų gerovę.
 
Sparčiai "nukraujuojant" Lietuvai stengiamės būti ta kompanija kuri prisidės prie šalies ūkio atsigavimo ir tapimo lygiaverte pasaulinės rinkos dalyve. Kurdami tarptautinį projektą WWW.ALLCONSTRUCTIONS.COM norime į išsivysčiusias rinkas kartu su savimi atsivesti pažangiai dirbančias Lietuvos statybines kompanijas ir sukurti aukštos kvalifikacijos darbo vietas Lietuvoje. Dėl nformacijos pateikimo koncepsijos novatoriškumo turime visas prielaidas su šiuo produktu tapti statybiniu googlu.
 
Dalyvaujame Lietuvoje "auginant" aukštos kvalifikacijos rinkodaros specialistų - pardavėjų kartą. Mūsų nuomone geri pardavėjai galintys konkuruoti su vakariečiais, duos daug daugiau naudos nei tai, kad galėsime gaminti naujovišką produkciją atnaujintose gamyklose. Įrenginiai sensta, specialistai tobulėja.
 
Niekam ne paslaptis, kad būtent pardavimų sektoriaus darbuotojai yra geriausiai apmokami brandžios ekonomikos šalyse. Tačiau be to, kad mūsų darbuotojas gerai uždirbtų siekiame, kad jis ir jaustų džiaugsmą eidamas į darbą.
 
Stengiamės būti tais kurie inicijuoja naujoves, nesitaiksto su verslo etikos pažeidimais, vadovaujamės naudingumo klientui principo. Džiaugiamės, kai mūsų klientai giria mus už teisingas konsultacijas ir pratesia bendradarbiavimą. Norime, ka dir ateityje klientai būtų patenkinti darbu su mūsų kompanija.


Vytenio g. 9, Vilnius, Lithuania
Phone: +370 2 333 102
E-mail: info@iks.lt
 
Pateikta informacija negali būti publikuojama viešai ar naudojama komerciniais tikslais be UAB „Interaktyviosios komunikacijos sprendimai“ raštiško sutikimo.
Plačiau apie informacijos publikavimą kitose žiniasklaidos priemonėse...