Registracija  |  Naujienų prenumerata   |  Karjera  
 
 
 

 
 
Automobilininko gidas AUTOREVIU.LT http://www.autoreviu.lt
Vienintelis savo srities, pastoviai atnaujinamas gidas automobilininkui. Pirmiausia pritraukia suteikiamomis konsultacijomis, vėliau pateikia ir tos srities įmones. Verta išsipirkti ilgam ( 1-10 metų) taip kaip vietų skaičius ribotas. Geriausias auto dalių ir su automobiliais susijusių paslaugų reklamai.
 
Būsto gidas ASA http://www.asa.lt
www.asa.lt statybinės informacijos portalas. Ateina virš 4000 lankytojų per dieną. Vidutiniškai atidaro 5 puslapius. Auditorija tikslinga, lankytojas išlaikomas 6-8 mėnesius, grįžta maždaug kas 2-4 savaites. Efektyviausias talpinimo laikotarpis 2-4 savaitės. Kampanijos pakartojimas kas 6-8 mėnesiai. Yra statybinių įmonių katalogas, dalis sričių gyvuoja kaip atskiros dalys. Vertingiausia reklama tokiose srityse talpinant išplėstinę informaciją apie įmonę, kompanijos ekspertų straipsnius. Verta dalyvauti ištisai, išsipirkti ilgam periodui ( 5-10 metų),taip kaip daugelyje pozicijų vietų nėra, kainos kasmet auga.Metinis mokestis srityje apie 1200lt be PVM. Geriausia pozicija 2000 lt be PVM
 
Laisvalaikio gidas ANONSAS.LT http://www.anonsas.lt
Stipriausias Lietuvoje laisvalaikio gidas. Turinys susideda praktiškai iš visų su laisvalaikiu susijusių sričių. Aktyviausiai reklamuojamas ir pastoviai atnaujinamas turinys. Visas turinys originalus, nepaimtas iš kitų leidinių. Verta išsipirkti ilgam pozicijas ( 2-10 metai) taip kaip daugumoje kategorijų jau nėra vietų ir kainos pastoviai auga. Tinka visų laisvalaikio prekių ir paslaugų pardavėjams.
 
Lietuva on-line http://www.on.lt
www.on.lt įmonių paieškos sistema. Verta įsidėti nuorodą savo srityje ilgesniam laikotarpiui - kad ir dešimčiai metų. Efektas juntamas.
 
Lietuvos rytas http://www.lrytas.lt
www.lrytas.lt Atkartoja spausdintinio leidinio medžiagą. Auditorija pastovi, todėl efektyviausias reklamos laikotarpis iki 5 d.d. Tikslinę grupę apibrėžčiau :vilnietis, gaunantis aukštesnes pajamas, išsilavinęs. Tinkamiausias akcijoms.
 
Naujienų portalas Balsas http://www.balsas.lt
www.omni.lt . Vienas iš geresnių naujienų portalų. Naujienos surinktos iš spaudos leidinių ir informacinių agentūrų. Yra ir originalių straipsnių. Tinka akcijoms reklamuoti.
 
Naujienų portalas Delfi http://www.delfi.lt
www.delfi.lt Naujienos surinktos iš spaudos leidinių ir informacinių agentūrų. Didelis skirtingų interesų sričių kiekis sutraukia skirtingą auditoriją. Reklamai verta ieškoti artimų sau sričių.Reklamos plotus parduoda pagal talpinimo laikotarpį. Tikslinė grupė: miestietis, aukštesnės pajamos, išsislavinęs. Yra įmonių paieškos sistema. Reklamuoti sverta ir išperkant nuorodą nemokamo pašto sistemoje. Praktika rodo, kad efektyviausios trumpalaikės ( 2-3) dienos kampanijos. Tai yra dėl to, kad lankytojai ateina į Delfi beveik kasdien. Tinkamiausias skelbti akcijoms. Tie kas paskelbė specializuotą reklamą turėtų susirūpinti tą pasiūliusiųjų kompetencija.
 
Verslo žinios http://www.vz.lt
www.vz.lt .Atkartoja spausdintinio leidinio medžiagą. Archyvinė dalis prieinama tik prenumeratoriams. Auditorija pastovi, efektyviausias reklamos laikotarpis iki 5 d.d. Tikslinė grupė : miestietis, gaunantis aukštas pajamas, išsilavinęs. Verta reklamuoti: reklamos agentūros paslaugas, verslo konsultacijas.
 

Vytenio g. 9, Vilnius, Lithuania
Phone: +370 2 333 102
E-mail: info@iks.lt
 
Pateikta informacija negali būti publikuojama viešai ar naudojama komerciniais tikslais be UAB „Interaktyviosios komunikacijos sprendimai“ raštiško sutikimo.
Plačiau apie informacijos publikavimą kitose žiniasklaidos priemonėse...