Registracija  |  Naujienų prenumerata   |  Karjera  
 
 
 

 

IKS savo veiklą pradėjo 2001 metų gegužės mėnesį. Per šiuos metus sugebėjome tapti stabilia, patikima bendrove. Sparčiai augome, įsisavinome naujas verslo kryptis. Kasmet augimas buvo beveik dvigubas. Pradžioje pradėję nuo 3 darbuotojų, 2005 metų pradžioje kompanijoje dirbo 17 darbuotojų. 2004 metais apyvarta pasiekė 1800 000 Lt, pelnas pasiekė 130 000 lt (2003 apyvarta buvo 950 000, pelnas 50 000 lt).
 
Veiklą pradėjome nuo reklamos pardavimo statybiniame gide WWW.VISKAS.LT (ASA). 2003 metais tapome išskirtiniai "Pirmąsis Baltijos Kanalas" atstovai. 2004 metais įsigijome laisvalaikio gidą WWW.ANONSAS.LT, tais pačiais metais padarėme anglišką versiją WWW.LITHUANIAGUIDE.INFO. 2005 metais kompanija sukūrė naują projektą WWW.AUTOREVIU.LT ir kuria VISKAS.LT versiją 6 užsienio kalbomis. 2005 mūsų pripažinimo metai. VISKAS.LT tapo neabejotinu statybinės informacijos leidinių lyderiu, aplenkdamas didžiąją dalį tradicinių leidinių. Pagal TNS Gallup duomenis VISKAS.Lt naudoja 4,4 procento Lietuvos gyventojų (130 000 žmonių). 2005 metais RESTA parodos metu atlikus tyrima nustatyta, kas VISKAS.LT yra antras pagal populiarumą statybinės informacijos leidinys Lietuvoje.
 
ANONSAS.LT po stiprių reklaminių kampanijų pagrindinėse TV, radijo stotyse, spaudoje tapo pagrindiniu laisvalaikio leidiniu internete ir vienas iš pagrindinių Lietuvos laisvalaikio leidinių.
 
Kurdami kompaniją, stengėmės pritaikyti tai, ko per klaidas išmoko vakariečiai, tačiau atsižvelgdami į Lietuvos specifiką. Mes panaudojome Vakaruose pasiteisinusio kompanijos modelio schemą, kai interneto kompanijoje savo žinias sujungia klasikinės rinkodaros, interneto reklamos, interneto technologijų specialistai.
 
Kuo mes išsiskiriame
 
Ateities vizija. Pirmiausia norime, kad darbuotojai galėtų gyventi taip pat ar net geriau nei Vakarų Europoje. Stengiamės tapti tarptautine kompanija ir užimti svarią padėtį tarp savo srities pasaulinių kompanijų. "Dirbti Europoje, gyventi Lietuvoje" taip galėtumėme išreikšti savo ateities viziją. Tarptautinis WWW.ALLCONSTRUCTIONS.COM projektas ( ASA 6 užsienio kalbomis: anglų, rusų, lenkų, vokiečių, latvių, estų) tai mūsų žingsnis į tikslo pasiekimą, šiai plėtrai ruošėmės kelerius metus.
 
Požiūriu į darbuotoją. Kompanijos pagrindinis turtas - darbuotojai. Mes stengiamės išugdyti bradžią, galinčią priimti savarankiškus sprendimus asmenybę. Kelerius metus kompanijoje dirbantys žmonės tampa aukštos klasės rinkodaros, reklamos specialistais. Suteikiamos galimybės užsidirbti vakarietiškus atlyginimus. Esant aktyviai kompanijos plėtrai aktyviam darbuotojui yra visos galimybės sparčiam karjeros augimui.
 
Klasikinės rinkodaros patirtimi. Mūsų darbuotojai dalyvavo kuriant ir įgyvendinant reklamos - rinkodaros kampanijas tokiems klientams, kaip Pepsi, Utenos alus, KJS, Henkel, VivaColor, Nelte, Eternit Akmenė, HP, IBM ir daugeliui kitų. Viso pravesta apie 150 - 200 kampanijų. Mes puikiai suvokiame vidinius kompanijų procesus, žinome, kokios priemonės efektyviausios, kokia žiniasklaida ar jos miksas duos didžiausią poveikį, kaip tai paveiks momentinius pardavimus ir koks bus ilgalaikis atsakas.Visą šią patirtį mes perkeliame į interaktyvią erdvę, išnaudodami dar daugiau galimybių.
 
Interneto reklamos patirtimi. Mūsų kompanijos darbuotojas suplanavo ir pravedė pirmąją kompleksinę interneto reklamos kampaniją IBM. Per ketverius metus pravesta kelios dešimtys interneto reklamos kampanijų. Panaudoti metodai, kurių iki tol nenaudojo nei viena Lietuvos interneto kompanija. Mūsų darbuotojai aktyviai formuoja pačią interneto reklamos rinką, inicijuoja tyrimus ir teisingų apskaitos sistemų įvedimą. Įgyvendintas vienas iš sėkmingiausių Lietuvoje interneto reklamos projektas www.viskas.lt.
 
Darbu su klientu. Klientas ne visada teisus. Stengiamės pasiūlyti tai kas iš tikro klientui geriausia. Jei klientas laikosi savo nuostatų, kurios mums atrodo neteisingos, mes geriau atsisakysime kontrakto. Patirtis rodo, kad įgyvendinus neteisingas kliento nuostatas lieki kaltas pats. Tuo pačiu pilnai atsakome už savo sukurtus pasiūlymus ir konsultacijas.
 


Vytenio g. 9, Vilnius, Lithuania
Phone: +370 2 333 102
E-mail: info@iks.lt
 
Pateikta informacija negali būti publikuojama viešai ar naudojama komerciniais tikslais be UAB „Interaktyviosios komunikacijos sprendimai“ raštiško sutikimo.
Plačiau apie informacijos publikavimą kitose žiniasklaidos priemonėse...