Registracija  |  Naujienų prenumerata   |  Karjera  
 
 
 

 

"Pramekspo" pristatymas
 
Komunikacinė svetainė vienam klientui.
Užsakovas: Pramoninkų konfederacijos reklamos ir parodų skyrius "Pramekspo"
 
Tikslas
 
Reguliariai veikiančiai parodai Maskvoje "Eksport Litvy" reikėjo Rusijos verslininkų dėmesio. Buvo numatyta, kad sukurtas interneto projektas turi veikti ne tik parodos metu, bet būti traukos centru ir jai pasibaigus.
 
Užduotys
 
Informuoti apie būsimą parodą potencialius partnerius iš Rusijos. Padaryti svetainę naudingą vėlesniems apsilankymams. Padėti susirasti partnerių Lietuvos gamintojams.
   
 

 

Sprendimas
 
Didžioji dalis Rusijos verslininkų, ieškodami norimos prekės internete, nebūtinai jos ieškos Lietuvoje. Reikia sudaryti salygas, kad Lietuviška prekė galėtų konkuruoti net ir su Rusijoje pagaminta preke. Todėl, įsivesdamas paieškos sistemose norimo produkto pavadinimą, jis turi rasti ir Lietuvos įmonių pasiūlą. Informacija turi būti specifinė, patraukli ir skatinanti gilintis. Verslininkas turi surasti ir informaciją apie verslo sąlygas Lietuvoje. Tai pasiekėme, kiekvienai atskirai sričiai sukurdami tarsi atskirą svetainę, atskirai registruojamą paieškos sistemose. Pirmąjame puslapyje patalpinome informaciją apie parodą, jos tikslus, bendrą Lietuvos apžvalgą, verslo sąlygas Lietuvoje. Čia laukėme vartotojų, kurie domisi Lietuva. Iš čia jie gali patekti į dominančias pramonės sritis. Į pramonės sritis taip pat patenkama ir tiesiogiai iš paieškos sistemų, įvedus atitinkamus raktažodžius. Susipažinus su tos pramonės srities privalumais, galima susipažinti su konkrečiomis įmonėmis.
 
Privalumai
 
Padaryta paprasta informacijos administravimo sistema. Tekstiniai failai dedami eiliniam vartotojui suprantamoje administratoriaus srityje. Kiekviena įmonė gavo slaptažodžius ir gali savarankiškai atnaujinti informaciją apie save. Projekto savininkas gali pats atnaujinti straipsnius.


Vytenio g. 9, Vilnius, Lithuania
Phone: +370 2 333 102
E-mail: info@iks.lt
 
Pateikta informacija negali būti publikuojama viešai ar naudojama komerciniais tikslais be UAB „Interaktyviosios komunikacijos sprendimai“ raštiško sutikimo.
Plačiau apie informacijos publikavimą kitose žiniasklaidos priemonėse...