Registracija  |  Naujienų prenumerata   |  Karjera  
 
 
 

 
Antrą mėnesį iš eilės ASA.lt perkopia 200 000 lankytojų ribą patalpinta: 2015.05.07
Architektūros, statybos ir aplinkos portalo ASA.LT lankytojų skaičius sparčiai didėja. Kovo mėnesį portalą aplankė 208 774 lankytojai, iš kurių 141 180 buvo skirtingi. Balandžio mėnesį – 211 496, iš kurių 148 740 buvo skirtingi. Tai apie 30 procentų geresni rezultatai nei 2014 metais.

Didele dalimi prie portalų lankomumo augimo prisidėjo pokyčiai Google paieškos sistemoje, kuri ėmė labiau vertinti kokybišką ir originalų turinį. Tačiau taip pat augo ir tiesioginis portalo lankytojų srautas. Pagal portalo lankytojų skaičiaus augimą pavasario mėnesiais, ASA prognozuoja pokyčius metų statybų rinkoje. Metai iš metų portalo tiesioginių lankytojų srautų lankomumo augimas labai sutampa su rinkos augimu, kaip ir su rinkos kritimu, kaip tai buvo 2009- 2010 metais.

Kadangi atsitiktinių lankytojų specializuotame ASA.lt portale labai mažai, lankytojų kiekis yra statančių ir remontuojančių kiekio atspindys. Būtent pavasarį daugelis tų, kas įsirengia būstą, statosi namus, ieško patariamosios informacijos ir idėjų. Šios idėjos ir patarimai bus įgyvendinami vasaros ir rudens sezono metu.

2014 metais portalas augo apie 15 procentų, daugiausia dėl tiesioginio lankytojų srauto. Panašiai toks pat buvo ir statybinių medžiagų individualiam sektoriui pardavėjų apyvartų augimas.

Natūralus lankytojų srauto didėjimas 2015 metais, lyginant su praėjusiais metais, sudaro apie 5 procentus, todėl tikėtinas panašus ir individualaus sektoriaus statybose augimas. Didesnis lankytojų srautų didėjimas stebimas izoliacijos, pasyviosios statybos, vėdinimo temose, todėl tikėtini geresni metai šių sričių įmonėms. Daugiau dėmesio sulaukia straipsniai apie naujesnius sprendimus vidaus apdailoje, todėl tikėtinas šiuolaikiškesnių apdailos sprendimų populiarėjimas. Deja, langų, durų temose stebimas lankytojų sumažėjimas.

Kaip rodo visi požymiai, 2015 metai individualios statybos sektoriui nusimato visai džiuginantys. Tikėtinas kokybiškesnių statybos sprendimų populiarėjimas, energetiškai efektyvių technologijų plitimas. 2015 metai turėtų būti sėkmingi vėdinimo - rekuperavimo sistemų pardavėjams ir įrengėjams, izoliacinių medžiagų ir aksesuarų pardavėjams.

Sergejus Jeriomenko, portalo

ASA.LT leidėjas
spausdinti   |   persiųsti

Vytenio g. 9, Vilnius, Lithuania
Phone: +370 2 333 102
E-mail: info@iks.lt
 
Pateikta informacija negali būti publikuojama viešai ar naudojama komerciniais tikslais be UAB „Interaktyviosios komunikacijos sprendimai“ raštiško sutikimo.
Plačiau apie informacijos publikavimą kitose žiniasklaidos priemonėse...